Affiliate program Hotovky.cz

Odpovědět
Ondřej23
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. črc 2022 7:56:57
Kontaktovat uživatele:

Affiliate program Hotovky.cz

Příspěvek od Ondřej23 »

Affiliate program Hotovky.cz

Už od roku 2000 je nacházíte v batozích horalů a výletníků, ve výbavě chalupářů, rybářů, trampů, kempingových nadšenců, profi řidičů. Nechybí ani ve studentských a firemních kuchyňkách nebo běžných domácích spížích. Hotovky jsou poctivá hotová jídla v sáčku, která nemáte čas vařit, ale na která máte vždycky chuť.

Chuť kvality

Potrpíme si na výběrové suroviny od ověřených lokálních dodavatelů a speciální technologii sterilace, díky které vám při pokojové teplotě všechna naše jídla vydrží 2 roky. Čemu se naopak vyhýbáme, jsou přidané konzervanty a škodlivá éčka.

Z 200 druhů sterilovaných jídel od Hotovek si vyberou milovníci masa (hovězího, vepřového či drůbežího), vegetariáni i bezlepkáři, zarytí vyznavači české klasiky i gurmáni s chutí na mezinárodní kuchyni. Masitá jídla připravujeme z min. 100 g kvalitního masa v syrovém stavu, do bezmasých putuje vždy čerstvá zelenina.

Nad kvalitou našich hotových jídel v sáčku bdí profesionální ochutnávač, který posuzuje kvalitu každého jídla před konzervací, po ní a pak během 3 až 6 následujících týdnů. Vše je pod pravidelnými kontrolami hygienika.

Provize
až 10%

Délka cookies
30 dní

Registrace a další informace: https://www.dognet.cz/kampane/hotovky-cz/
Informace o Hotovkách: https://www.hotovky.cz/
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti